System alarmowy do domu lub firmy


Bezpieczeństwo dla Twojej rodziny

System alarmowy firmy Jablotron zabezpieczy cały Twój dom i sprawi, że będziesz się cieszył prawdziwym spokojem. Zajmie się także włączaniem oświetlenia, otworzy bramę garażową lub włączy system nawadniający. W razie wykrycia zalania system zamknie główny zawór wody aby uniknąć większych szkód spowodowanych niekontrolowanym wyciekiem wody.

Bezpieczeństwo dla Twojej firmy

Wszystko jedno, czy Twój najcenniejszy majątek stanowią maszyny, czy też dane w komputerach, warto go zabezpieczyć. Dzięki systemowi alarmowemu Jablotron nikt niepowołany nie dostanie się do Twojej firmy. Dzięki czujkom pożarowym w przypadku wykrycia wysokiej temperatury lub dymu natychmiast Cię powiadomi, dzięki czemu będziesz mógł podjąć szybką interwencję zanim pożar zdąży się rozprzestrzenić.

2 przyciski dla intuicyjnego sterowania

Sterowanie systemem alarmowym Jablotron 100 jest tak łatwe, że możesz to robić nawet jedną ręką. Jest to możliwe dzięki przyciskom w segmentach odpowiadającym poszczególnym partiom domu lub konkretnym funkcjom. Na przykład włączanie instalacji zraszającej czy otwieranie bramy garażowej.

Zielone i czerwone przyciski
Segmenty przypominają sygnalizację świetlną. Kolor zielony oznacza, że alarm jest nieuzbrojony i możesz swobodnie poruszać się po domu. Kolor czerwony wskazuje, że mieszkanie jest zabezpieczone i jakakolwiek próba wejścia uruchomi alarm. To umożliwia Ci natychmiastową orientację, które pomieszczenia są w danej chwili zabezpieczone, a które nie.

100% bezpieczna autoryzacja
System może wymagać zatwierdzenia każdej czynności kartą lub kodem. Tak więc pomimo tego, że uzbrojenie alarmu jest banalnie proste, nie trzeba bać się przejęcia kontroli przez osobę nieuprawnioną.

System, który dostosowuje się do Ciebie
Jeśli z czasem dobudujesz sobie np. garaż, nie ma problemu z rozbudową systemu Jablotron 100 o kolejne elementy. Wystarczy zainstalować czujniki w Twoim garażu i dodać kolejny segment do klawiatury alarmu. Jedna klawiatura może posiadać do 20 sterowanych segmentów.

Zabezpiecz swój dom gdziekolwiek jesteś

Za pomocą aplikacji MyJABLOTRON w wersji mobilnej w Twoim telefonie lub przeglądarkowej w komputerze, możesz zdalnie uzbroić swój alarm i zarządzać urządzeniami oraz odbiornikami w swoim mieszkaniu z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Będziesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w Twoim domu, obojętnie czy jesteś na wakacjach, w pracy czy na zakupach.

Dzięki aplikacji MyJABLOTRON będziesz mógł:

  • wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń systemu alarmowego,
  • sterować swoim alarmem tak, jakbyś korzystał z jego fizycznej klawiatury,
  • zdalnie przeglądać zdjęcia z zabezpieczonych pomieszczeń,
  • sprawdzać temperaturę i zużycie energii.

Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać system alarmowy Jablotron 100.

Kliknij w obrazek poniżej aby pobrać ulotkę (otworzy się w osobnym oknie przeglądarki).