Sterowanie automatyką i ogrzewaniem


Mrugnij długimi światłami aby otworzyć bramę garażową

Nie szukaj przełącznika aby otworzyć sobie garaż. Wystarczy po prostu mrugnąć długimi światłami, a brama Twojego garażu otworzy się sama.

Jeśli natomiast przyjadą goście, otworzysz im bramę garażową korzystając z pilota, klawiatury lub używając aplikacji MyJABLOTRON w swoim telefonie.

Oświetlenie drogi dojazdowej

W zimie dni są krótsze. Uprzyjemnij sobie przyjazd do domu włączając za pomocą alarmu oświetlenie drogi dojazdowej.

Światła możesz także włączać i wyłączać tym samym pilotem, którego używasz do uzbrajania alarmu i otwierania garażu, a także za pomocą klawiatury lub używając aplikacji MyJABLOTRON.

Automatyczne włączenie świateł po powrocie

Nie szukaj w ciemności przełącznika. Światła automatycznie włączą się kiedy rozbroisz alarm po powrocie do domu lub kiedy wejdziesz do konkretnego pomieszczenia.

Z łatwością ustawisz, które światła mają się włączyć w poszczególnych pokojach.

Zdalne podlewanie trawnika

Już nie musisz się martwić o to, kto podleje Twój trawnik, kiedy Ty jesteś na urlopie. System alarmowy Jablotron zajmie się wszystkim.

Możesz włączyć podlewanie zdalnie za pomocą aplikacji MyJABLOTRON lub ustawić dokładną datę i godzinę przed wyjazdem.

Zdalne sterowanie żaluzjami

Naciskając jeden guzik klawiatury alarmu możesz podnieść lub opuścić wszystkie żaluzje w mieszkaniu.

To samo możesz zrobić za pomocą wielofunkcyjnego pilota, którym sterujesz alarmem, a także zdalnie korzystając z aplikacji MyJABLOTRON w swoim telefonie.

To tylko kilka wybranych przykładów sterowania urządzeniami domowymi za pomocą systemu alarmowego Jablotron. Jego możliwości są dużo większe i ograniczone jedynie wyobraźnią użytkowników.

Do sterowania samym alarmem, jak i automatyką w domu możemy wykorzystać kilka wygodnych sposobów:

Klawiatura z segmentami Pilot bezprzewodowy
Aplikacja mobilna Aplikacja w przeglądarce Kalendarz działań

Wyjechałeś w pośpiechu i zapomniałeś wyłączyć ogrzewanie? A może chcesz się ogrzać w ciepłym domu natychmiast po przyjeździe bez oczekiwania aż ogrzewanie zacznie działać?

Teraz możesz sterować temperaturą w swoim domu dzięki nowej funkcjonalności systemu alarmowego Jablotron 100. Wystarczy dołączyć do swojego systemu termostat pokojowy wraz z modułem sterującym. Umożliwia on zaprogramowanie temperatury, którą chcemy utrzymywać w pomieszczeniach w dowolnych godzinach każdego dnia tygodnia. Daje on również możliwość automatycznego przełączania do temperatury ekonomicznej w momencie uzbrojenia alarmu lub blokowania działania ogrzewania przy otwartym oknie.

Temperaturę komfortową i ekonomiczną możesz zaprogramować w kalendarzu w wybranych godzinach, osobno na każdy dzień tygodnia. Dodatkowo możesz ją sprawdzać i regulować także zdalnie, używając aplikacji MyJABLOTRON w swoim telefonie.