Aplikacja MyJABLOTRON

Alarm z powiadomieniem

Steruj swoim systemem alarmowym z każdego miejsca

Dzięki aplikacji MyJABLOTRON zawsze wiesz co się dzieje w Twoim domu lub firmie. Dzięki niej możesz zdalnie uzbroić alarm, uruchomić automatykę w budynku lub sprawdzić temperaturę w pomieszczeniach. Aplikacja umożliwia także podgląd obrazu z zainstalowanych kamer oraz nadzór nad flotą firmową.

To wszystko możesz mieć bez dodatkowych opłat w wersji mobilnej w telefonie oraz przez przeglądarkę internetową na komputerze.

Łatwa w użyciu

Aplikacja MyJABLOTRON jest tak samo łatwa w użyciu jak alarmy. Sygnalizacja świetlna w przejrzysty sposób pokazuje, które urządzenia są w danej chwili aktywne. Nawet przebywając daleko od domu, możesz za pomocą jednego kliknięcia zdalnie otworzyć bramę garażową, włączyć oświetlenie lub podlewanie ogródka.

Powiadomienia o zdarzeniach

Powiadomienia wysyłane na twój telefon natychmiast poinformują Cię o każdym alarmie lub spadku temperatury w budynku. Wystarczy rzut okna na wyświetlacz, by stwierdzić, że dzieci wróciły właśnie bezpiecznie ze szkoły.

Bieżące informacje

Z dowolnego miejsca możesz mieć dostęp do tak ważnych informacji jak lokalizacja Twojego samochodu, zużycie energii elektrycznej lub wykresy temperatur w Twoim domu. Bezpośrednio w swoim telefonie będziesz mieć podgląd na dane z czujników, dzięki czemu upewnisz się, że wszystko jest w porządku.

0
Ilość osób korzystających z aplikacji MyJABLOTRON
0
Ilość urządzeń podłączonych do MyJABLOTRON
0
Ilość powiadomień wysyłanych co miesiąc przez MyJABLOTRON
Inteligentny dom

Jak działa aplikacja MyJABLOTRON

Aplikacja zapewnia podgląd tego, co dzieje się w Twoim domu, biurze, samochodzie lub domku letniskowym. Za pomocą telefonu lub komputera będziesz mógł sterować całym systemem alarmowym i automatyką z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Wybrane funkcje aplikacji MyJABLOTRON:

Alarm do domu

Bezpieczeństwo wszystkich aspektów Twojego życia

Aplikacja MyJABLOTRON nie tylko pokazuje Ci bieżący stan systemu alarmowego, ale także umożliwia przegląd wcześniejszych zdarzeń i nagrań z monitoringu. Umożliwia również sterowanie urządzeniami, które są podpięte do automatyki domowej.

Możesz na przykład zdalnie uzbroić alarm w swoim domu lub samochodzie. W przypadku wyjazdu na urlop do swojego domku letniskowego, możesz wcześniej załączyć ogrzewanie i ustawić w nim żądaną temperaturę.

Twój domek letniskowy powita Cię ciepłym wnętrzem, a Ty możesz po drodze sprawdzić dla pewności za pomocą zainstalowanej kamery, czy wszystko jest w porządku w Twoim domu.

Alarmy domowe
Monitoring
Alarm do garażu
Systemy alarmowe

Trzy sposoby sterowania MyJABLOTRON

Aplikacja MyJABLOTRON działa na smartfonach, tabletach i w przeglądarce internetowej Twojego komputera.

Alarm sterowany przez telefon

Smartfon

Alarm sterowany przez tablet

Tablet

Alarm sterowany przez internet

Komputer

Nowe widgety aplikacji MyJABLOTRON

Dzięki nowym widgetom instalowanym na pulpicie telefonu, możesz kontrolować aplikację dużo szybciej i wygodniej.

Alarm bezprzewodowy
Instalacja i korzystanie z aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie bezpłatne.

Pobierz aplikację: