fbpx

Aplikacja MyJABLOTRON

Steruj swoim systemem alarmowym z każdego miejsca

Dzięki aplikacji MyJABLOTRON zawsze wiesz co się dzieje w Twoim domu lub firmie. Dzięki niej możesz zdalnie uzbroić alarm, uruchomić automatykę w budynku lub sprawdzić temperaturę w pomieszczeniach. Aplikacja umożliwia także podgląd obrazu z zainstalowanych kamer oraz nadzór nad flotą firmową.

To wszystko możesz mieć bez dodatkowych opłat w wersji mobilnej w telefonie oraz przez przeglądarkę internetową na komputerze.

Łatwa w użyciu

Aplikacja MyJABLOTRON jest tak samo łatwa w użyciu jak alarmy. Sygnalizacja świetlna w przejrzysty sposób pokazuje, które urządzenia są w danej chwili aktywne. Nawet przebywając daleko od domu, możesz za pomocą jednego kliknięcia zdalnie otworzyć bramę garażową, włączyć oświetlenie lub podlewanie ogródka.

Powiadomienia o zdarzeniach

Powiadomienia wysyłane na twój telefon natychmiast poinformują Cię o każdym alarmie lub spadku temperatury w budynku. Wystarczy rzut okna na wyświetlacz, by stwierdzić, że dzieci wróciły właśnie bezpiecznie ze szkoły.

Bieżące informacje

Z dowolnego miejsca możesz mieć dostęp do tak ważnych informacji jak lokalizacja Twojego samochodu, zużycie energii elektrycznej lub wykresy temperatur w Twoim domu. Bezpośrednio w swoim telefonie będziesz mieć podgląd na dane z czujników, dzięki czemu upewnisz się, że wszystko jest w porządku.

0
Ilość osób korzystających z aplikacji MyJABLOTRON
0
Ilość urządzeń podłączonych do MyJABLOTRON
0
Ilość powiadomień wysyłanych co miesiąc przez MyJABLOTRON

Jak działa aplikacja MyJABLOTRON

Aplikacja zapewnia podgląd tego, co dzieje się w Twoim domu, biurze, samochodzie lub domku letniskowym. Za pomocą telefonu lub komputera będziesz mógł sterować całym systemem alarmowym i automatyką z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Wybrane funkcje aplikacji MyJABLOTRON:

Bezpieczeństwo wszystkich aspektów Twojego życia

Aplikacja MyJABLOTRON nie tylko pokazuje Ci bieżący stan systemu alarmowego, ale także umożliwia przegląd wcześniejszych zdarzeń i nagrań z monitoringu. Umożliwia również sterowanie urządzeniami, które są podpięte do automatyki domowej.

Możesz na przykład zdalnie uzbroić alarm w swoim domu lub samochodzie. W przypadku wyjazdu na urlop do swojego domku letniskowego, możesz wcześniej załączyć ogrzewanie i ustawić w nim żądaną temperaturę.

Twój domek letniskowy powita Cię ciepłym wnętrzem, a Ty możesz po drodze sprawdzić dla pewności za pomocą zainstalowanej kamery, czy wszystko jest w porządku w Twoim domu.

Trzy sposoby sterowania MyJABLOTRON

Aplikacja MyJABLOTRON działa na smartfonach, tabletach i w przeglądarce internetowej Twojego komputera.

Smartfon

Tablet

Komputer

Instalacja i korzystanie z aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie bezpłatne.